Obsługa nieruchomości biurowych

Dodane: 27 Kwiecień 2021 21:56
miesiąc temu


Zdjęcia
Obsługa nieruchomości biurowych
Opis nieruchomości:
MIXGROUP to grupa firm, które świadczą usługi na rynku nieruchomości. Ma wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości biurowych zarówno w strefie inwestycyjnej jak i w pełnej obsłudze nieruchomości biurowych. Świadczy swoje usługi zważając na indywidualne preferencje Klienta i budując inwestycje o nietuzinkowej architekturze i funkcjonalności powierzchni, gdzie wykorzystane rozwiązania umożliwiają prostą w realizacji aranżację i przystosowanie do specyficznych, często specjalnych wymogów. W cyklu inwestycyjnym przy budowie nieruchomości biurowych stosowane są najnowsze metody i utrzymywane najwyższe wzorce dotyczące ekologii i bezpieczeństwa, stąd wysoka jakość proponowanych usług.
MIX GROUP posiada obiekty biurowe klasy A i B ulokowane w atrakcyjnych dzielnicach Krakowa proponując swoim Klientom wszechstronną obsługę nieruchomości biurowych i jako jedyny deweloper proponuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu swoim najemcom. Uczestnicząc w projekcie „Pasieka Kraków” instaluje pasieki na dachach swoich biurowców. Doświadczony zespół ludzi wykonując swoją pracę służy zawsze fachową pomocą na najwyższym poziomie.
Budując nowoczesny Kraków MIX GROUP jest równolegle partnerem PLAY oraz T-Mobile mając sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. Mix Meble sp. z o.o. z największym profesjonalnym salonem meblowym w Krakowie oferującym nowoczesne i stylowe meble, w tym biurowe, jest również częścią GRUPY.

Adres nieruchomości:
Lublin, Lublin, Lubelskie
Cena:
Nie określono


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
  Wysłanych zapytań: 0

Najnowsze Ogłoszenia Lublin
Kategoria: Domy
Miasto: Lublin
370 000 zł
12 Czerwca 07:26  3 dni temu
Kategoria: Domy
Miasto: Lublin
850 000 zł
6 Czerwca 15:41  tydzień temu

 Ogłoszenia Premium